Rohože a koberčeky sú tajomstvom čistého interiéru auta

autokoberce

Blato, voda a zvyšky snehu sú v jesennom či zimnom období vždy neželaným pasažierom v našich autách. Zakaždým, keď nastúpime, si na topánkach prinesieme niečo z toho, po čom chodíme, a naše podlahy v autách sú často takmer totožné s cestami, po ktorých jazdíme. Stojí nás to veľa úsilia udržať si aký-taký poriadok na podlahe či v kufri. Našťastie už existuje množstvo autodoplnkov, ktoré nám čistotu v aute pomôžu dlhšie udržať alebo aspoň uľahčiť upratovanie.

Kvalitný koberec v aute podtrhne výnimočnosť majiteľa

Aj keď prvotný účel koberčekov bol ochrániť podlahu v aute a zjednodušiť jej čistenie, do popredia sa už dávno dostala aj ich estetická stránka. Tak ako koberce v našich domovoch dodávajú priestoru iný rozmer, textilné koberčeky do auta vďaka ich mäkkej štruktúre a farebnej schéme vdýchnu každému interiéru vozidla osobitý ráz a originalitu. To ale neznamená, že ich vizuálna stránka zatienila ich funkčnosť. Práve naopak. Súčasné moderné autokoberce majú vysokú schopnosť sať vodu a pohlcovať nečistoty tak, aby sa ďalej neroznášali po podlahe auta. Ich údržba je veľmi jednoduchá, takže náš interiér bude vždy čistý a krásny.

Praktickým riešením sú gumové autorohože

Samozrejme, že by bolo veľmi nepraktické používať textilné koberčeky do vozidiel, ktoré sú určené k vyššej záťaži alebo skôr na pracovné účely. Tu si nájdu svoje uplatnenie gumové rohože do auta. Plnia rovnakú funkciu ako textilné, avšak viac ochránia interiér vozidla pred vodou a nečistotami. Ich vyvýšený okraj zabráni ich rozptylu a kvalitná guma zaručí autorohožiamdlhú životnosť a jednoduchú údržbu.

Doprajte kufrom svojich áut elegantnú vaničku

Módne trendy neobišli ani úložné priestory áut. Rozliate mlieko alebo rozsypaná múka nie je s gumovou či plastovou vaničkou už žiaden problém. Nielenže dokonale ochráni interiér kufra, ale vďaka svojmu tvaru a materiálu pôsobí veľmi prirodzene a esteticky. Keďže si môžeme vaňu do kufra vybrať do každého modelu auta presne na mieru, bude s ním tvoriť veľmi harmonický a funkčný celok.

Reklamný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *