S náramkami na nohe toto leto zahviezdite

nohy

Obdiv si získate nielen štýlovým oblečením a luxusnou vôňou, ale aj tými najmenšími drobnosťami. Čo robí dámu dámou? Rozhodne správanie a celkové vyžarovanie. Aby ste mali ešte väčší šmrnc a obdiv, náramok na nohe vás ozdobí.

Keď môže byť na ruke, môže byť aj na nohe

Náramok na nohe? Prečo nie? Kľudne aj na obidvoch! Pozor si však dávajte pri styku s chlórovou vodou, pretože pozlátené a postriebrené ozdoby nohy zvyčajne nereagujú priateľsky s touto zložkou. Práve leto je najideálnejšie ročné obdobie na odhaľovanie. Krátke šortky, sukne a overaly nechávajú vyniknúť naše nohy, a preto by sme mali urobiť všetko potrebné, nech sa za svoje poklady nehanbíme.

Hladká pokožka, ktorá vyzerá zdravo a jemne, je tým najväčším lákadlom. Náramok na nohe priťahuje pozornosť ľudí a najmä pánskych očí. Nezabudnite mať preto pokožku nôh vždy na poriadku. Základom sú aj upravené nechty. V lete si môžete dovoliť ozdobiť ich farebným lakom, ale platí, že akonáhle sa začne odlupovať, treba s ním dole. Najlepšie vyzerajú prirodzené nechty, tzv. francúzska manikúra. Vydržia dlho upravené a hodia sa ku každému štýlu, oblečeniu a k obuvi.

Aká obuv je najvhodnejšia?

Náramok najviac vynikne pri odhalených členkoch. To znamená, že balerínky, šľapky, žabky, lodičky a určite bez ponožiek! Môžete mať na každej nohe jeden alebo na jednej nohe viac, alebo ak si prajete byť decentná, tak iba jeden na jednej nohe. Dbajte však o to, aby k sebe štýly náramkov ladili, v opačnom prípade  sa požadovaný efekt zmení na čosi smiešne a gýčové.

Výber náramku

Samotný výber náramku je iba na vás. Váš vkus je jedinečný a svojský. Zvoľte si také náramky, ktoré vás najviac vystihnú. Elegantné, etno, romantické, veselé, farebné, strieborné, korálkové, perlové, s kamienkami alebo bez. Aj tie ručne pletené, ktoré poznáme ešte zo základných škôl, sa opäť vracajú do módy a na nohe vyzerajú naozaj skvelo, najmä v kombinácii s náramkom, ktorý obsahuje prívesok. Nechajte sa inšpirovať a vhupnite do leta s novými nápadmi, ako vyzerať ešte viac neodolateľne.

FOTO: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *