Značka Desigual: Ako dobre ju poznáte?

Unikátna a už na prvý pohľad dych berúca značka Desigual znamená v preklade “nerovnaká”. Značka je právom označovaná za farebnú a pestrú. Kúsky Desigual sú vhodné pre extravagantné typy, ktoré z odvážnych farebných kombinácií nemajú strach.

História značky

O počiatky značky Desigual sa postaral Thomas Meyer, švajčiarsky dizajnér, ktorý pri svojom pobyte v Španielsku dostal nápad za milión – nápad na značku, ktorá stelesní všetko to, čo ostrov Ibiza predstavuje – krásu a zábavu.

Značka tak začala písať svoju históriu v roku 1984 v Barcelone. Hoci ju celý svet ešte nepozná, v Španielsku značka patrí medzi najslávnejšie. Prvý obchod mimo územie Španielska bol otvorený v roku 2006.

Aké kúsky značka Desigual ponúka?

Obľúbená značka je známa najmä pre svoj nápaditý a optimistický dizajn. Ten je inšpirovaný španielskym životným štýlom. Španieli sú známi svojím temperamentom a láskou k životu. No a značka Desigual v sebe všetky tieto aspekty zahŕňa.

Štýlová značka je skvelou voľbou pre človeka, ktorý chce podčiarknuť svoju jedinečnosť. Grafické motívy sú skutočne rozmanité a tie pravé kúsky nájdu aj tí najnáročnejší.

Značka Desigual a jej hodnoty

Dizajnové oblečenie odráža pozitívne emócie. Značka totiž chce ľudí inšpirovať. Človek by mal veriť sám v seba, mal by poznať pojem sebaláska a žiť s ním v súlade, byť šťastný a plný života.

Desigual je značka pre ženy, mužov aj deti. Nájdete tu nielen oblečenie, ale taktiež obuv, doplnky, ba dokonca aj bytový textil. V súčasnosti je značka známa až v 100 krajinách sveta. Ročne značka predá až 30 miliónov kúskov tovaru.

Zažiarte v kúskoch od Desigualu aj vy

Čierna kabelka Bols s kvetinovým motívom

Kvetinové motívy sú opäť v móde. Značka Desigual vás o tom presvedčí. Unikátna kabelka čiernej farby s kvetinovým vzorovaním doplní váš outfit. Kabelka je navyše ekologická, vyrobená z bavlny a polyesteru.

Dámska sukňa v červenej farbe pre odvážnu ženu

Hľadáte kúsok, ktorý podčiarkne vašu osobnosť? Plisovaná sukňa v odvážnej červenej farbe v áčkovom strihu nielenže schová nedostatky každej postavy, ale predĺži vám nohy a vďaka čierneme lemu tiež opticky zúži pás.

Tak čo na to hovoríte? Zaobstaráte si kúsok od Desigualu aj vy?

Reklamný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *