Pozor na lacné náhradné diely na mobily

mobil

Vedeli ste, že iba s náhradnými dielmi schválenými výrobcami našich zariadení neohrozíme naše mobily? Nedajme sa preto strhnúť lákavou ponukou predajcov lacných, no neoriginálnych náhradných dielov na mobily.

Výber náhradných dielov do auta i mobilu je totožný

Kto z vás si už vybral konkrétny model auta len preto, že ponuka náhradných dielov je priateľská k peňaženke? Presne tak, nové autá sa kupujú aj na základe toho, či máme poruke autorizovaný servis alebo náhradné diely za priaznivé ceny. Nový mobil si, samozrejme, nevyberáme podľa ceny náhradných dielov, lebo má podstatne nižšiu cenu ako nový automobil, avšak rovnako ako pri aute je potrebné sa pri výbere náhradných dielov riadiť značkou a modelom zariadenia. Náhradný diel musí presne zodpovedať požiadavkám na veľkosť či funkciu. Na každý typ mobilného telefónu existuje náhradný diel, len treba hľadať u toho správneho predajcu, ktorý diel má alebo na sklade, alebo ho vie špeciálne pre vás doobjednať od overeného výrobcu náhradných dielov.

Lacné náhradné diely ohrozujú vaše mobily

Často hovoríme, že nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci. A je to pravda, pretože aj nákupom lacných neoriginálnych náhradných dielov na náš mobil by sme dosiahli len to, že by sme si koniec koncov museli aj tak kúpiť nový mobil, takže by sme veľmi neušetrili, ale si ešte aj priplatili. Keď vám teda najbližšie doslúži displej, batéria, mikrofón alebo akákoľvek iná súčiastka mobilu, rovno hľadajte originálny alebo OEM náhradný diel na mobil, s ktorým bude telefón vyzerať a fungovať opäť ako nový. Minimálne do chvíle, kým vám zasa nespadne a celý sa nedoláme, či kým úplne nevyšťavíte batériu. Náhradné diely schválené výrobcami našich mobilov nikdy neohrozia funkčnosť nášho zariadenia, dôverujme im zakaždým, keď máme problém.

Reklamný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *