Najvýhodnejšie dovolenky sú firstminute dovolenky

first minute dovolenka

Nechodiť na dovolenky vôbec ešte nemusí znamenať, že ušetríte. Stačí vyraziť na jednu výhodnú firstminute dovolenku ročne a už sa nemusíte báť, že svoje pracovné voľno premárnite na drahom miestnom kúpalisku alebo surfovaním po internete. Firstminute dovolenky sú šetrné k peňaženke a postarajú sa vám o more zážitkov.

Keď dovolenka, tak jedine firstminute

Jednotlivci, mladší i starší, ale aj partie priateľov či dokonca rodiny s deťmi o dovolenke často uvažujú oveľa skôr, ako príde nový rok. Trebárs už na jeseň, krátko potom, čo sa práve vrátia z nezabudnuteľného výletu, listujú ponuku firstminute dovoleniek, ktoré sa ukazujú ako najvýhodnejšie. Prečo? Primárne vás zaujme ich cena, pretože ušetríte pár desiatok eur. Mimo hlavnej sezóny sú zájazdy lacnejšie, hoci si ich budete užívať v čase vašej letnej dovolenky. Platí to ako pre letecké, tak i pre autobusové zájazdy, dokonca i pre individuálnu dopravu na cieľové miesto. Dovolenky firstminute sa ukazujú ako najvýhodnejšie aj z toho dôvodu, že si vďaka nim uchmatnete tú najlepšiu hotelovú izbu, povedzme s výhľadom na more, hory, či hotel, ktorý je čo najbližšie k pláži. A ten pocit, že sa toho dočkáte za oveľa menšiu cenu ako tí, ktorí si letnú dovolenku objednajú pár týždňov „pred odletom“, je napĺňajúci.

Pobaľte sa na firstminute dovolenku

Ako si predstavujete dovolenku snov? Celý deň na pláži alebo čo-to uvidieť a spoznávať? Na firstminute dovolenke môžete oddychovať, ale si aj užiť poznávanie krajín a ich histórie, všetko záleží od toho, pre aký typ zájazdu sa rozhodnete. A keďže pri kúpe firstminute zájazdu značne ušetríte, ušetrenú sumu môžete počas svojej dovolenky dať za stravovanie, zážitky či dokonca suveníry. Svoju dovolenku môžete dostatočne včas nahlásiť nadriadenému v práci a patrične sa na ňu pripraviť – dotiahnuť posledné projekty doma, v robote, dôkladne sa zbaliť a možno si aj čosi o danej krajine naštudovať. I toto sú výhody cenovo dostupných firstminute dovoleniek. Stačí si zvoliť bližšiu či vzdialenejšiu destináciu a potom sa pár mesiacov vopred radovať z cestovnej horúčky.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *