Lov na interiérové dvere odštartujte v okolí Trnavy

interiérové dvere

Staré interiérové dvere ani nevyzerajú, ani neslúžia dobre. Zahoďte obavy z veľkej investície do dverí v našej domácnosti, veď dvere nekupujeme každý mesiac, ale často len raz, dvakrát za život. Spoľahnite sa na odporúčania odborníkov z Lupacentra v Špačinciach pri Trnave.

Aké sú vaše požiadavky na interiérové dvere?

Poviete si, dvere ako dvere, hlavné je, že poslúžia. Máte pravdu. Ak sa dvere dajú zatvoriť, doprajú vám súkromie – pred zrakmi druhých, zvukmi z domácnosti, ale zároveň aj pomôžu udržať teplo v miestnosti. Toto všetko sa udeje ale jedine v prípade, že si vyberiete interiérové dvere správne. Keď zájdete do predajne interiérových dverí v Špačinciach neďaleko Trnavy, zrazu zistíte, že má predajca priveľa otázok. Vy ste si prišli vybrať obyčajné dvere, on na vás vyjde s ďalšími špecifikáciami – aká je veľkosť otvoru, či sú dvere ľavé alebo pravé, či majú byť drevené, laminátové alebo fóliované, či nechcete radšej protipožiarne dvere alebo rovno bezpečnostné dvere… Nehovoriac ešte o type kovania interiérových dverí či ich profile a farbe. Preto kým navštívite predajňu dverí, premyslite si, aké dvere hľadáte, či majú byť nenápadným alebo výrazným prvkom domácnosti, a ako dlho by vám mali vydržať (vzhľadom na domácich miláčikov, deti či intenzitu otvárania, zatvárania). Potom sa už len nechať očariť konkrétnym typom dverí.

Čo na interiérových dverách upúta

Vybrať si interiérové dvere v súčasnosti nie je také jednoduché. Už nemáme na výber z troch typov a dvoch farieb, ale z množstva katalógov, až sa vám o interiérových dverách bude aj snívať… Podstatné je ale jedno – dobre si zvoliť materiálové prevedenie dverí (iné do miestností, kde je zvýšená vlhkosť, iné do často využívaných priestorov a pod.), farebný odtieň či prípadné presklenie. Sklo na dverách výrazne presvetlí interiér, ale niektorým miestnostiam môže byť na škodu (spálne, detské izby, špajza). Takisto sa zamyslite aj nad údržbou dverí, z času na čas ich predsa budete musieť pretrieť. Zájdite do Lupacentra v Špačinciach pri Trnave a prezrite si interiérové dvere naživo, v pravom svetle. Ohmatajte kľučky, madlá, vyberte si kovanie, ktoré vám najlepšie sadne do ruky. Aj dvere totiž veľa napovedia o vašom štýle.

Reklamný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *