Dámy, viete sa starať o mihalnice?

Jedny z nás žmurknú a vytvoria doslova prievan, kým iným mihalnice takmer nevidno. Každá z nás by sa mala vedieť o svoje mihalnice starať a vhodne si ich upraviť. Pri špeciálnych príležitostiach si však môžeme dovoliť aj podvádzať a vziať si na pomoc umelé mihalnice.

Mihalnice sa tiež chcú učesať

Určite sa vám už stalo, že vám spadla do oka mihalnica. Mihalnice nám vypadávajú rovnako ako vlasy, i keď nie v takom počte. Preto je vhodné si ich každý deň učesať špeciálnou kefkou na mihalnice. Tá mihalnice oddelí a zachytí tie, ktoré sú už na odchode. Aby sme podporili rast a pevnosť mihalníc, ošetrujme ich špeciálnymi sérami, ktoré spevnia ich štruktúru. Séra podporujúce rast mihalníc a obočia výrazne zlepšujú kvalitu chĺpkov, redukujú ich vypadávanie a v mnohých prípadoch môžu dámy spozorovať aj predĺženie mihalníc. Pri líčení mihalníc je tiež dôležité pracovať s vyčistenými kefkami. Kefky polepené nikdy mihalnice neprečešú dôkladne, a navyše sa v nich zhromažďuje prach a iné nečistoty, ktoré by mohli podráždiť oči. Aj farbu na mihalnice používajte len do doby, akú odporúča výrobca. Aj keď je testovaná, určite nie je vhodné jeden a ten istý produkt používať dva roky. To sa týka všetkých kozmetických výrobkov.

Keď hustota alebo dĺžka nestačí

Oči sú zrkadlom duše a dramatický pohľad môžeme ešte viac zvýrazniť použitím očných tieňov, ceruziek alebo vhodnej špirály na oči. Skúšali ste už všetko, no vaše mihalnice nikdy nezaujali? Nastal správny čas zveriť vaše mihalnice do profesionálnych rúk. Nechajte si ich predĺžiť alebo zahustiť, a to navyše tak, aby bol výsledkom veľmi prirodzený efekt. Umelé mihalnice využívame na špeciálne udalosti (svadby, plesy…), ale čoraz viac dám si necháva nalepiť umelé mihalnice na dlhšiu dobu a nepotrebuje si ich po jednom použití odlepiť špeciálnym odstraňovačom lepidla. Umelé mihalnice sa vyrábajú v rozličných odtieňoch, hustote aj dĺžke, vďaka čomu sa dajú prispôsobiť akémukoľvek typu tváre. Ak si trúfnete na nalepovanie mihalníc samy a nepotrebujete navštíviť kozmetičku, nezabudnite na kvalitné pomôcky. Vždy je však vhodné nechať si prvýkrát mihalnice nalepiť v salóne s profesionálnym vybavením. Kozmetičky majú v rukách potrebný cit a vedia odhadnúť, ktorý typ mihalníc je pre vás ten správny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *