Trendy tmavé rúže na jeseň

jeseň

Jeseň sa prihlásila o niečo skôr, akoby sa dalo čakať. Pohľad na sfarbený les je dokonalým balzamom na dušu. Príroda dokáže stále pripraviť neodolateľnú paletu farieb, ktorou sa dá inšpirovať nielen v móde ale aj v líčení. Preto by ste dámy mali oživiť aj svoju kozmetickú poličku doma v kúpeľni.

Nakoľko stupne na teplomeri postupne klesajú, môžete sa pomaly obzerať po make-upoch s hustejšou textúrou. Nielenže udrží jednotnú farbu pleti po celý deň, ale ochráni vás aj pred chladom. Hrubšie obočie a tekuté linky sú stále v kurze. Tých sa vzdávať nemusíte. Po čom by ste mali trošku viac poobzerať, sú tmavšie rúže na pery. Vyskúšajte najskôr v pohodlí domova, ktorý odtieň sa vám hodí najlepšie.

Ideálnymi farbami na toto ročné obdobie sú tmavo fialová, všetky odtiene bordovej a samozrejme nestarnúca červená v odtieni tmavej krvi. Pokojne si zvoľte takýto rúž aj na bežné nosenie do práce. Treba sa však riadiť pravidlom, niekedy je menej viac. Takže ak tmavý rúž, oči nalíčte len jemne. Tenká čierna linka a špirálou zvýraznené mihalnice vám určite postačia. Pekne dotvarované obočie a zvýraznené líčka. Dajte si naozaj záležať na prevedení, aby nebolo vidieť žiadne nerovnosti. Pri tmavých odtieňoch vidno všetky detaily. Preto si zvyknite používať aj kontúrku na pery. Výrazne vám uľahčí celé líčenie pier.

Tmavé pery si okrem dokonalého prevedenia vyžadujú aj primeraný outfit. Myslite na to, že k športovému looku sa vám nebudú príliš hodiť. Voľte radšej kostým s blúzkou alebo puzdrovou sukňou, samozrejme lodičky na vysokom opätku. Ak potrebujete pôsobiť v práci  seriózne, toto je jednoznačne dokonalá kombinácia.

FOTO: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *