Skoncujte so špinou v garáži

garáž

Pomerne často sa stretávame s názorom, že firmy chcú svoje kancelárske priestory udržiavať v čo najväčšom poriadku, lebo je to ich vizitka pred klientmi a partnermi. Proti tomuto nemôžeme protestovať. Keď ale odporučíme komplexné čistenie garáží, tak sa stáva, že majiteľ o to veľký záujem neprejavuje.

Udržiavať garáž čistú je ale mimoriadne dôležité. V tomto článku vysvetlíme prečo.

Agresívnejšia špina ako kdekoľvek inde

Darmo budete mať svoju kanceláriu vyleštenú ako topánky na vlastnej svadbe pokiaľ nezamedzíte zaneseniu špiny z vonkajšieho prostredia. Bežný prach, zemina, kúsky organického znečistenia, ktoré sa bežne vyskytuje na uliciach, nie je pre problém pre zamestnancov zo zdravotného hľadiska ani pre upratovaciu firmu, ktorá nemusí použiť agresívne čistiace prostriedky a postupy.

V garážach sa často vyskytujú tie „najťažšie“ kalibre znečistenia ako je motorový olej, posypová soľ, zvyšky nafty alebo benzínu, či chladiacej kvapaliny. Ak zamestnanci parkujú v garážach a každý deň prechádzajú po takto znečistenom povrchu, prenášajú ich do kancelárie. Všetky tieto látky sa vyznačujú mimoriadne náročným odstraňovaním napr. z kobercov alebo podláh.

Prevencia je účinnejšia ako „liečba“

Predchádzať problémom je jednoduchšie ako ich riešiť. Pri čistote garážových priestorov to platí dvojnásobne. Je časovo aj finančne náročné čistiť kancelárske priestory od špiny z garáže. Ak starostlivosti o parkovisko venujete svoju pozornosť, ušetríte v konečnom dôsledku aj pri upratovaní vo vnútri.

Špina v garáži ale nečíha len na podlahe. Splodiny z auta, prach, či peľ sa zvyknú usadiť aj na reflexných prvkoch, hydrantoch a svietidlách, či oknách. Dôsledkom toho sa znižuje množstvo svetla.

Na Slovensku je len málo firiem, ktoré sa venujú profesionálnemu čisteniu garážových priestorov a majú s tým viacročné skúsenosti. BemaluxCleaningCorp. s.r.o. patrí medzi lídrov na slovenskom trhu aj vďaka pravidelne školenému personálu a profesionálnemu vybaveniu a postupom, ktoré pri komplexnom čistení garáží poskytujú. Aj keď sa čisteniu venujú najmä v Bratislave, Trnave a Nitre, dobrá zvesť o ich práci došla aj do Košíc, či Prešova.

Veľkou výhodou tejto spoločnosti je fakt, že okrem upratovania sa venujú aj vzdelávaniu klientov, aby sa predchádzalo vzniku znečistenia. Následkom toho tak dochádza k šetreniu nákladov na strane zákazníka. 

Reklamný článok

FOTO: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *