Kožená bunda pristane každej z vás

kožená bunda

Červená, hnedá alebo čierna? Bárs aj všetky tri farby! Kožené bundy sa perfektne hodia ku všetkému. Viete ich kombinovať k teplákom, ale aj k džínsom a samozrejme aj k sukniam, dokonca aj k spoločenskému oblečeniu.

Dodávajú mladistvý vzhľad a pôsobia sexi

Mladé dámy vyzerajú viac dospelo a tie dospelé zas o pár rokov mladšie. Práve to je na kožených bundách také skvelé a výnimočné. Viete byť samé sebou a hlavne sa môžete stať takou, aká chcete byť – teda sebavedomá, sexi žena, ale aj rázna dáma, z ktorej ide rešpekt. V jednej chvíli môžete byť solídna madam a o pár minút divoká kočka, ktorá sa ide s priateľkami zabaviť do ulíc a večerných kaviarní.

Zahrejú, aj dotvoria outfit

Začiatok jari, koniec leta alebo iba tak – na dotvorenie výsledného outfitu. Kožené bundy sú presne to, čo hľadáte. Je to viac ako mikina, ale menej ako kabát. Zahrejú, no nie natoľko, aby ste vydržali prvé chladné jesenné rána, napríklad na bicykli. Sú vždy po ruke, keď je potrebné a keď si telo vyžaduje trochu ochrany proti chladnej letnej noci. Upozorňujú na seba svojou sýtou farbou, dokonalým tvarom, strihom, ozdobami alebo úplnou jednoduchosťou.

Kožená bunda vás zvýrazní

Zvýrazní vašu pleť, vašu postavu, vaše krásne vlasy, nech sú už akékoľvek. V kombinácii s čiernymi farbami ostatného odevu, dodá šarm a kúzlo ktorejkoľvek žene. Aj keď sa na to možno necítite, ale okolie sa rado otočí za takto oblečenou dámou. Či muži, či ženy, no čierna naveky ostane v očiach ľudí prekrytá akýmsi rúškom tajomnosti.

Samotný materiál „kože“ nosí v sebe nádych erotiky a zmyselnosti, nie nadarmo majú mnohí akýsi ostych práve kvôli tomu. Zahoďte pokojne predsudky, veď koženú bundu môžu nosiť aj spanilé, nežné a romantické dievčatá, ale zato aj elegantné luxusné dámy z office manažmentu. Sú nadčasové, moderné, cenovo dostupné a stopercentne pútavé.

FOTO: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *