Opantajte ho s vôňou telového mlieka, ktoré obsahuje afrodiziakum

Počuli ste už o tom, ako dokáže vôňa opantať mužské zmysly? Dávno vieme, že láska ide cez žalúdok a že vôňa teplej večere dokáže okamžite potešiť každého pána. Mimo gastronómie vieme my ženy „čarovať“ aj trochu inak, ako sme zvyknuté. Napríklad aj s vábivou vôňou telového mlieka.

parfém

Sladká vôňa vanilky a škorice a je váš lusknutím prsta

Všimli ste si, ako sa k vám partner pritúli zakaždým, keď upečiete nejaký chutný koláčik? Je to preto, že práve sladkasté vône vanilky, škorice a ďalšie im podobné ingrediencie a koreniny sú prírodné afrodiziaká. Prírodné znamená – že ich máme kvázy zadarmo u nás doma. Muži priam zbožňujú, keď nám na vlasoch cítia vôňu palaciniek alebo jablkového koláča. Naopak – vyprážané „smrady“ po nedeľnom obede ich veru dokážu poriadne odradiť a odpudiť.

Parfumy s obsahom feromónov

Nie je žiadnou novinkou, že na trhu dostanete dnes už kadečo, dokonca aj kozmetiku obsahujúcu feromóny. Slovo pochádzajúce z gréčtiny, ktorého doslovný preklad znamená – nosič stimulácie. Ide o chemické prchavé látky, ktoré živé organizmy vylučujú za účelom komunikácie. Tie spôsobujú zmeny nálad a správania sa, pretože vplývajú na jedincov ako fyzicky, tak aj psychicky. Teraz sa bavme o tom, že feromóny slúžia hlavne na prilákanie si sexuálneho partnera.

Feromóny sa nachádzajú najmä v našom pote a na pokožke. Zachytávame ich pomocou špeciálneho orgánu, ktorý sa nachádza niekde medzi nosom a našimi ústami.

Muži by odprisahali, že ženy, ktoré práve ovulujú alebo majú „svoje dni“, voňajú úplne ináč ako obvykle. Mnohí podľa feromónov (vône) okamžite rozpoznajú, v akej fáze  cyklu sa žena momentálne nachádza. Vďaka týmto látkam sme atraktívnejšie a muži sa rýchlejšie vzrušia. Dokonca majú väčšiu výdrž pri milovaní a dosahujú silnejší vrchol.

Telové mlieko s feromónmi

Novinkou na trhu je telové mlieko s feromónmi, ktoré slúži nielen na dokonalú hydratáciu pokožky a stará sa o jej vitalitu, jemnosť a zdravie, ale okamžite vyvolá v každom mužovi túžbu. Vonia inak, ako ste zvyknuté. Okrem vitamínov obsahuje rôzne oleje a zložky stimulujúce chuť na sex. Patrí sem napríklad aróma vanilky, klinčekov, broskyňová aróma, extrakt z harmančeka a esenciálne oleje.

FOTO: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *