Pneumatiky pod stromček? Prečo nie!

pneumatiky

Lámať si rok čo rok hlavu nad tým, čím potešiť našich blízkych, nemá veru s vianočnou náladou nič spoločné. Miesto toho, aby ste niekomu darovali zbytočnosť, ktorá aj tak zapadne prachom, venujte dary praktické – poukážky na nákup, na využitie nejakých služieb alebo čosi, čo skutočne využijú. Motoristi určite ocenia príspevok na nové pneumatiky či rovno ich fyzickú podobu.

Pneumatiky pre tých, ktorí svoje auto milujú

Keď je v rodine malé dieťa, najviac darov putuje jemu, kto má zvieratko, určite ho takisto poteší pod stromčekom nejaká drobnosť, veď šuchotanie darčekových papierov je také zábavné, že by bola škoda niečo si tam nenájsť aj pre seba… A kto má auto, vie, že je to studnica investícií. Poistky, autodoplnky, pohonné hmoty, ale aj zimné či letné pneumatiky jednoducho treba platiť v pravidelných intervaloch. Nám to však neprekáža, niečo za niečo. My si užívame pohodlie a luxus a nášmu autu to oplácame príkladnou starostlivosťou. Preto je viac než isté, že každý motorista sa na sviatky poteší novým pneumatikám, aj keby ich využil až o rok či o dva. Je to strela do čierneho. Ak ste pneumatiky osobne nikdy nekupovali, poraďte sa s niekým, kto s tým má skúsenosti, pretože gumy si s vozidlom musia stopercentne rozumieť, aby bola jazda bezpečná a šetrná.

Ideálne pneumatiky nemusia vyjsť draho

Ako vieme, nákupu pneumatík predchádza pohľad do technického preukazu vozidla, ktorý nás poučí o tom, aký typ pneumatík je pre vozidlo vhodný. Dve predné a dve zadné musia byť vždy rovnaké. Pri výmene pneumatík v jarnom a jesennom období sledujeme vonkajšie teploty vzduchu, no o niečo viac na jeseň, aby nás neprekvapila prvá námraza na cestách. Jazda na nesprávnom type pneumatík sa nám neosvedčí zvlášť v prípade, ak sa budeme od poisťovne domáhať odškodného. Pokiaľ chceme niekoho prekvapiť novými gumami alebo sme sa ako rodina dohodli, že to bude náš spoločný darček, ani celá sada nás nemusí vyjsť draho. Stačí hľadať na správnych miestach. Na pneueshop.sk nájdete pneumatiky letné, zimné i celoročné od renomovaných výrobcov a zaručene aj tie najlepšie ceny.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *