Legíny s koženým vzhľadom vám dodajú sexappeal

kožené legíny

Potrebujete sa páčiť sama sebe a vzbudzovať záujem v spoločnosti? Niekedy postačia topánky s vysokým podpätkom a inokedy iba obyčajné legíny. Niektorými ľuďmi milované a inými tak nenávidené nohavice s úzkym strihom, že jednotný názor na ne nenájdete asi nikde.

Nelichotia všetkým typom

V prvom rade pripomeňme, že obtiahnuté legíny si môžu na seba dovoliť navliecť iba štíhle ženy s peknými tvarmi. Týmto tvrdením nechceme naštvať moletnejšie dámy, ktoré sa za svoje pekné obliny vôbec nemusia hanbiť. Je to iba vec správneho vkusu. Preto, ak sa cítite dosť odvážna alebo máte pocit, že kypré tvary dokážete zakryť pekným dlhým topom, prosím. Proti gustu žiadny dišputát. Práve dostatočné sebavedomie z vás totiž robí krásku plnú sexappealu a pôsobí na ľudí pozitívne.

Legíny nosia malé dievčatká, ale aj dámy v rokoch

Bez ohľadu na vek, legíny vyzerajú skvele tak na malých slečnách ako aj na „zrelých“ ženách. Sú výbornou náhradou za pančušky, tepláky, rifle a iné nohavice. Výborné sú k sukni alebo iba tak k tričku. Niektorí ich radi nosia aj na spanie. V lete sa prispôsobujú teplotným podmienkam, pretože vhodne zvolený materiál sa postará o to, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie. V zime tie zateplené naopak – zahrejú. Vhodné sú takmer na každú príležitosť. Bežné domáce nosenie, prechádzky po prírode, ale aj k slávnostnejším blúzkam.

Tie s koženým vzhľadom si vás okamžite získajú

Legíny s koženým vzhľadom dnes už kúpite za pár eur, ale dokážu vytvoriť naozaj perfektný efekt. Z vnútornej strany sú mäkké a teplučké, ale hlavne sú extrémne pohodlné a mäkké. Pôsobia extravagantne, vábivo a veľmi eroticky, no tento materiál si môže dovoliť ktorákoľvek dáma. Hoci budete mať voči nim spočiatku predsudky, veľmi rýchlo si na pohľady svojho okolia zvyknete. Legíny vyzerajú perfektne v kombinácii s koženou alebo džínsovou bundou a pre zjemnenie vzhľadu používajte decentné, jemné a elegantné doplnky.

FOTO: google.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *