Novému autu ihneď doprajte vaničku na mieru

autokoberce

Ten moment, keď dostanete kľúčik od nového auta, je na nezaplatenie. Zrazu je množstvo vecí, na ktoré musíte dať pozor. Neušpiniť sedadlá, kým nekúpite originálne poťahy, neušpiniť podlahy v interiéri vozidla, neškrabnúť spätné zrkadlá pri parkovaní auta do garáže… Ešteže je na trhu veľa produktov, ktorými sa dá interiér nového auta spoľahlivo ochrániť, no aj ozdobiť.

Všetko pre jazdu na úrovni

S novým autom sa dá „zamachrovať“ iba dovtedy, kým sa nezničí. Preto sa k nemu mnohí správajú ako v rukavičkách, a tí, ktorí to vidia, neraz kývu hlavami nad prehnanou starostlivosťou. Pravda je taká, že mnohí si na nové, skutočne nové auto šetria celé roky a je pre nich významnou investíciou. Nemajme im preto za zlé, ak na nás zaútočia, len čo stúpime, kam nemáme, silnejšie treskneme dverami alebo v aute s niečím natrúsime. Od chvíle, čo auto zaparkuje pred domom, sa stáva ich domácim miláčikom, a patrične to dávajú najavo. Najskôr si zakúpia príslušenstvo, ktoré autíčko ochráni pred zničením a znečistením, potom sa povenujú estetickej stránke. Voňavka či dekorácie v často používanom vozidle nikdy nesmú chýbať, pretože vytvárajú jeho charakteristické črty rovnako ako farba karosérie. Textilné či gumené koberčeky nie sú len na parádu, ale interiér vozidla uchránia od vlhkosti či nečistôt. V aute majú rovnaký význam ako poťahy na mieru.

Šikovná gumená vanička do kufra

Malý či veľký, to je úplne jedno. Každý kufor si zaslúži hneď za čerstva vaničku na mieru. Nové auto predsa nevysteliete starou dekou… Vaničku kedykoľvek podľa potreby vyberiete, umyjete, a je zasa ako nová. A ako nový udrží aj batožinový priestor. Či ho vo veľkom využívate pri nakupovaní, alebo v ňom nosíte psa, detský kočík, cestovné kufre, gumená vanička zabráni i veľkým nehodám. Radšej nech praskne fľaša s limonádou vo vaničke ako v kufri bez nej. Radšej nech sa zemina vysype z kvetináča do vaničky ako na zadné sedadlo… Rohože do auta a vaničky do kufra patria do kategórie darčekov, ktoré neodmietne žiaden motorista.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *