Nahraďte poškodené diely, nie mobil

Neexistuje človek, ktorému by nejakým nedopatrením aspoň raz v živote nepadol mobil z ruky. Poškodenie zariadenia však môže nastať aj z iného dôvodu, napríklad z opotrebovania vplyvom času či častého používania. Aby sme opäť mohli v ruke držať pekný a funkčný mobil, môžeme si dovoliť trocha podvádzať náhradnými dielmi a získať zariadenie skutočne ako nové.

Náhradné diely mobil vyliečia

O využívaní náhradných dielov na mobily môžeme skutočne hovoriť ako o takej malej transplantácii alebo plastickej operácii. Len čo sa pokazí niečo v útrobách zariadenia a my odhalíme príčinu jeho nefunkčnosti, najmenej bolestivým riešením je vyhľadať pre mobil vhodné náhradné diely. Samozrejme, túto činnosť je dobré prenechať rukám odborníkov, lebo záruka na náhradné diely sa nevzťahuje na neodbornú manipuláciu s nimi. Pri výbere náhradného displeja, tlačidiel, šošovky fotoaparátu, batérie či pamäťového zariadenia majte na zreteli v prvom rade značku a typ vášho mobilu a tiež to, či skutočne vyberáte z ponuky originálnych náhradných dielov na mobily. V opačnom prípade by sa mohlo stať, že výrobcom neschválené náhradné diely časom fungovanie zariadenia negatívne ovplyvnia. S vymeneným LCD displejom alebo krytom môže mobil vyzerať ako nový, a pritom nikto nemusí vedieť, že ste mu spravili iba menšiu „plastiku“.

Spôsob, ako ušetriť na našich technických hračkách

Viete si predstaviť len jeden deň bez svojho mobilného telefónu? Keď sa však pokazí, často sme bez neho aj týždeň. Trvá nám, kým si vyberieme zo širokej ponuky nový, plus dodacia lehota… Všetko si vezme svoj čas. Ak máte poruke dobrý servis mobilov, nie je nič jednoduchšie, ako tam nabehnúť s náhradným dielom a mobilom. Zariadenie vám v prípade menších porúch dokážu opraviť na počkanie. Výmena displeja či konkrétneho tlačidla nie je zdĺhavá záležitosť, a keď si zrátame, koľko ušetríme výmenou poškodeného dielika v porovnaní s kúpou nového telefónu, máme dôvod na radosť. Doprajte ako bonus svojmu telefónu ochranu v podobe štýlových krytov a puzdier a cíťte sa v prípade menších nehôd vždy v pohode. Ochranné prostriedky na mobily predĺžia životnosť zariadení a takisto vylepšia ich imidž. Tak sa aj z naoko nudného mobilu môže stať váš funkčný módny doplnok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *