Aké sú výhody sedačiek na mieru

Pri kúpe sedacej súpravy do vašej obývačky máte v podstate dve možnosti. Stále najčastejšie preferovanou cestou je nákup „hotovej“ sedačky. Na trhu je nepreberné množstvo tvarov, poťahových materiálov, či farieb. Paradoxne, niekedy príliš veľký výber je na škodu, lebo človek sa nevie rozhodnúť a zvažuje alternatívy.

Výhodou tejto varianty je fakt, že užívať si pohodlie vašej novej sedačky môžete ihneď po zakúpení.

Čoraz častejšie sa ale stretávame s požiadavkami klientov, ktorí si chcú vyskladať svoju sedaciu súpravu podľa seba. Nejedná sa pritom o žiadny rozmar. Obývačka je centrálnym priestorom bytu, či domu a sedačka je najväčším kusom nábytku, ktorý v nej nájdete. Preto dôraz na detail je v tomto prípade úplne opodstatnený.

Ak je sedacia súprava primalá na daný priestor, môžu vzniknúť hluché miesta, kde buď sadá prach alebo sa tam z núdze umiestňuje stojan na časopis alebo kvet.

Sedačka nie je sezónna záležitosť, nebudete ju meniť ako zimné pneumatiky. Bude s vami niekoľko dlhých rokov. Je to zároveň jediný kus nábytku, kde návšteve doslova poviete, aby ju využívala a to obligátnou vetou – „Prosím, posaďte sa u nás.“

V StudioSpanku vieme, aké je dôležité spraviť dojem a zároveň myslieť aj na ten najmenší detail. Sedačky sú vyrobené z masívneho dreva, ktoré vydrží veky. V našej výrobnej dielni sa realizujú sny a predstavy našich zákazníkov na centimeter presne, a to doslova. Vieme totiž upraviť rozmery sedačiek tak, aby presne zapadli do obývačkového priestoru.

Rozmer nie je jediným prvkom, ktorý dokážeme prispôsobiť. Aby sedačka vynikla a splnila očakávania, je potrebné zvoliť správny poťahový materiál a jeho farbu.

Doby, keď v predajniach bol jeden, či dva odtiene hnedej sú dávno preč. Uvedomujeme si, že farba sedačky je pre zákazníka mimoriadne dôležitá, preto sme výber farieb nepodcenili a aktuálne ponúkame takmer 300 odtieňov a štruktúr z ktorých si naozaj vyberie každý.

Je ale jedna vec, ktorú nevieme klientom zmeniť – a tou je kvalita použitých materiálov J Stojíme si za tým, že sedačka má byť z masívu a má mať kvalitný a ekologický poťah, ktorý sa ľahko udržiava čistý.

Sedačkou na mieru získate jedinečný kus nábytku, ktorý nenájdete v žiadnej inej domácnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *